Kącik mocy, czarodziejskie worki i magiczne zakładki

wtorek 5 października 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 9 października 2021
Gdzie: Gliwice
Znajdziecie podczas Nocy Bibliotek. Na bezpłatnych zaczytanych warsztatach będziecie się świetnie bawić z całą rodziną. Hasło tegorocznej edycji wydarzenia to „Czytanie wzmacnia”.

Książki poszerzają wiedzę i zasób słów, rozwijają wyobraźnię, poprawiają zdolność koncentracji, pamięć i ortografię. Dlatego warto zachęcać do czytania już od najmłodszych lat. Noc Bibliotek to to wielkie święto bibliotek i czytania. To również ogólnopolska akcja, która w niekonwencjonalny sposób zachęca do korzystania z zasobów bibliotek – lokalnych centrów żywej kultury i edukacji, miejsc otwartych i dostępnych z ofertą dla osób w każdym wieku.

Artystyczne, zaczytane warsztaty

Z tej okazji podczas Nocy Bibliotek w Gliwicach będzie można wziąć udział w kreatywnych warsztatach artystycznych. Uczestnicy odwiedzą zaczytany kącik mocy, stworzą czarodziejskie worki na książki, magiczne zakładki, breloczki i bransoletki mocy.

Zaczytane warsztaty odbędą się 9 października w godz. 14-19 na Scenie Forum w CH Forum w Gliwicach (ul. Lipowa 1). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie Forum

Kategoria: Wydarzenia