Wielka wymiana ubrań, książek i zabawek

piątek 8 października 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 10 października 2021
Gdzie: Katowice
Czas na zmianę garderoby i porządki w szafie. Macie w dobrym stanie ubrania, książki, zabawki i inne rzeczy, z których już nie korzystacie? Możecie dać im nowe życie oddając lub wymieniając je na inne cudeńka.

To pierwsza edycja wymiany ubrań i dodatków katowickiego Ciuchowiska. Podczas wydarzenia każdy będzie mógł wymienić swoje stare ciuchy na coś zupełnie nowego. Rzeczy będą odbierane przy wejściu i rozkładane na wieszakach, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie bez względu na to, o której godzinie się pojawi. W momencie trafienia na swap rzeczy tracą właściciela. W zamian ze strefy wymiany można zabrać tyle ubrań, ile nam się spodoba. Przedmioty nie zabrane zostaną przekazane potrzebującym.

Impreza odbędzie się 10 października w godz. 15-18 w Strefie Centralnej na Placu Sejmu Śląskiego 2 w Katowicach. W związku z sytuacją epidemiologiczną będą obowiązywały limity osób wpuszczanych (jedna osoba wychodzi, kolejna wchodzi). Wstęp 10 zł (tylko gotówka), dzieci do lat 9 wchodzą za darmo. Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia