Rodzinne zawody pływackie

piątek 5 listopada 2021
Kiedy: 
  • sobota 20 listopada 2021
Gdzie: Mikołów
Po rocznej przerwie powraca „Family Cup” impreza pływacka dla całych rodzin. Mama, tata, dziecko, babcia i dziadek - możecie spróbować swoich sił w sztafecie. Do wygrania cenne nagrody.

To już XV Mistrzostwa Polski w Pływaniu „Family Cup”. Impreza cieszy się popularnością wśród pływaków amatorów. Wyścigi we wszystkich kategoriach wiekowych odbywać się będą na dystansie 25 metrów, z wyjątkiem najmłodszych uczestników (0-6 lat). Oni do pokonania będą mieli dystans 12,5 m. Sztafeta rodzinna rozgrywana będzie na dystansie 4 razy 25 m (gdzie jeden z trzech zawodników płynie dystans dwukrotnie). Zawody będą rozgrywane w stylu dowolnym. Wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość wygrania cennych nagród rzeczowych. Przewidziano również poczęstunek.

„Family Cup” odbędzie się 20 listopada na terenie krytej pływalni Aqua Plant w Mikołowie (ul. Konstytucji 3 Maja 22). Start najmłodszych zawodników o godz. 10. Opłata jest zgodna z cennikiem basenu: 14 zł – bilet normalny, 10 zł – bilet ulgowy. Obowiązują zapisy poprzez wypełnienie formularza. Regulamin zawodów znajdziecie tutaj, a informację na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia