Mikołaj, klocki LEGO i świetna zabawa

środa 24 listopada 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 6 grudnia 2021
Gdzie: Katowice
To spełnienie marzeń niejednego małego fana LEGO. Tysiące klocków we wszystkich rozmiarach, a do tego spotkanie ze świętym Mikołajem. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji.

Wyjątkowe mikołajki odbędą się w Kreatywnym Centrum Zabaw 1000 Klocków. Dzieci spotkają się z Mikołajem, który wręczy prezenty (przygotowane wcześniej przez rodziców). Dodatkowo najmłodsi wezmą udział w warsztatach balonikowych ze Śnieżynkami oraz w loterii mikołajkowej, w której każdy los wygrywa. Nie zabraknie zabaw w sali pełnej klocków LEGO. Dzieci znajdą tu klocki we wszystkich rozmiarach, od standardowych, przez LEGO Duplo, po ogromne LEGO Soft XXL. W piaskownicy pełnej kolorowych klocków zbudują niejedną wymarzoną konstrukcję, a z Mindstorms EV3 zobaczą, jak się trzęsie Ziemia.

Mikołajki w 1000 Klocków odbędą się 6 grudnia w godz. 16-17.30 (1 grupa) lub 18-19.30 (druga grupa). Bilety są w cenie 60 zł. Przygotowane i podpisane prezenty należy dostarczyć do niedzieli 5 grudnia. Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy pod numer tel. 798 110 034.

Kreatywne Centrum Zabaw 100 Klocków mieście się przy ul. Zawiszy Czarnego 16A, Os. Tysiąclecia w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia