Spotkanie z dubbingiem oraz krówką Klarą

środa 1 grudnia 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 5 grudnia 2021 - poniedziałek 6 grudnia 2021
Gdzie: Katowice
W niedzielne popołudnie warto wybrać się całą rodziną do kin Silesia Film. Z okazji mikołajek odkryjecie tajemnice dubbingu, weźmiecie udział w warsztatach robienia ozdób świątecznych.

Katowickie kina Silesia Film przygotowały wyjątkowe mikołajkowe atrakcje dla swoich najmłodszych widzów.

Warsztaty oraz Bolek i Lolek

5 grudnia w Kinie Kosmos na dużym ekranie pojawią się bajkowi bohaterowie ze Studia Filmów Rysunkowych: Bolek i Lolek oraz Kuba i Śruba. Projekcji będą towarzyszyły warsztaty z aktorką dubbingową - Nicolettą Dragon. Dzieci i rodzice poznają technikę dubbingu, pobawią się głosem oraz wyobraźnią. Spotkanie przeznaczone dla dzieci od lat 5.

Przygody krówki Klary

W niedzielę w Kinie Światowid w świąteczną atmosferę najmłodszych widzów wprowadzi animacja „Gwiazdka Klary Muu”. Po seansie dzieci wraz z opiekunami wezmą udział w warsztatach robienia ozdób świątecznych. Animację o przygodach sympatycznej krówki będzie można zobaczyć również 6 grudnia (godz. 16). Film oraz warsztaty skierowane są do dzieci od lat 4.

Mikołajkowe spotkanie z dubbingiem odbędzie się 5 grudnia o godz. 15 w Kinie Kosmos (ul. Sokolska 66) w Katowicach. Bilety w cenie 16 zł znajdziecie tutaj. Warsztaty familijne oraz film „Gwiazda Klary Muu” odbędą się 5 grudnia o godz. 13 w Kinie Światowid (ul. 3 Maja 7) w Katowicach. Bilety w cenie 14 zł znajdziecie tutaj

Kategoria: Wydarzenia