Stwórz film podczas warsztatów

czwartek 2 grudnia 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 5 grudnia 2021
Gdzie: Chorzów
Kino Frajda obchodzi drugie urodziny. Z tej okazji dzieciaki mogą wziąć udział w warsztatach animacji poklatkowej. Pod okiem specjalisty spróbują stworzyć swój własny film.

Warsztaty „Tworzymy film” to propozycja dla dzieci w wieku od 7 lat. Podczas zajęć w czterech grupach młodych animatorów filmowych, za pomocą różnych technik artystycznych, powstaną klatki filmowe, które ostatecznie stworzą cztery części krótkiego filmu animowanego. Na zakończenie warsztatów młodzi filmowcy będą mogli obejrzeć swoje dzieło na dużym ekranie kina Frajda. W czasie przerwy (potrzebnej na zmontowanie filmu) dzieci zobaczą kilka krótkich filmów animowanych z serii: „Baśnie i bajki polskie”. Będą to: „Smok wawelski”, „Len”, Kozucha kłamczucha” i „Złota kaczka”.

Warsztaty animacji poklatkowej odbędą się 5 grudnia o godz. 11 w kinie Frajda w Starochorzowskim Domu Kultury (ul. Siemianowicka 59) w Chorzowie. Bilety w cenie 10 zł można zakupić tutaj. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy proszą o rezerwacje miejsc pod nr 32 247 3955 lub frajda@chck.pl. Informację znajdziecie na stronie Domu Kultury

Kategoria: Wydarzenia