Taneczna wersja Księgi Dżungli

środa 23 marca 2022
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
Kiedy: 
 • niedziela 3 kwietnia 2022
Historię chłopca wychowanego wśród zwierząt zna prawie każdy. Najmłodsi mogą zobaczyć jej nową odsłonę. Spektakl to piękna choreografia, zachwycający taniec i wspaniała opowieść o miłości i przyjaźni.

„Księga Dżungli” to spektakl taneczny w reżyserii Krzysztofa Konopki. Na scenie widzowie zobaczą historię luźno opartą na zbiorze opowiadań Rudyarda Kiplinga w wykonaniu Zespołu Tańca Tendi Suivant i Studia Tańca Współczesnego Tendi.

Taniec, dżungla i nietypowa przyjaźń

Oparte na indyjskim folklorze historie o losach dziecka wychowanego wśród zwierząt, mówią o zwyczajach, relacjach i tytułowym prawie dżungli. Spektakl skupia się przede wszystkim na rodzinie, nietypowej, ale pełnej miłości, na przyjaźni i odpowiedzialności. Porusza również problem poszukiwania siebie w świecie, do którego na pierwszy rzut oka się nie pasuje. Spektakl przeznaczony dla dzieci od 4. roku życia.

„Księgę Dżungli” będzie można zobaczyć 3 kwietnia o godz. 15 w Miejskim Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej. Bilety w cenie 15 zł można zakupić online. Informację o przedstawieniu znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia