Kreatywne półkolonie z Panem Kleksem

środa 6 lipca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Pozwól dziecku spędzić wakacje w oryginalnym stylu i wybierz dla niego półkolonie w Bajce Pana Kleksa. Przez całe wakacje czeka aż 8 turnusów, 2 różne programy oraz masa atrakcji. Zapisy już ruszyły.

Półkolonie z Bajką Pana Kleksa to 5 dni fantastycznej zabawy połączonej z atrakcjami na świeżym powietrzu, spotkaniami z ciekawymi ludźmi, warsztatami naukowymi, artystycznymi i kreatywnymi. To doskonały sposób na poznanie nowych przyjaciół.

Dzień pełen przygód

W każdy czwartek dzieci wybiorą się na całodniową wycieczkę. W lipcu jest to połączenie Funzeum i Kolejkowa, a w sierpniu Kopalnia Guido. To będzie dzień pełen atrakcji i niesamowitych emocji. Turnus to 5 dni zabawy (od poniedziałku do piątku) połączony z autorskim programem zajęć m.in. kuchnią molekularną, podchodami na terenie Fabryki Porcelany, warsztatami naukowymi. Dzieciaki codziennie będą spotykać się z Profesorem Kleksem. Podczas półkolonii uczestnicy mają zapewnione zdrowe śniadanie, obiad, podwieczorek i napoje. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 5-12 lat.

Półkolonie w Bajce Pana Kleksa to 8 turnusów w lipcu i sierpniu. Zajęcia odbywają się w godz. 9-16.45, świetlica dostępna jest w godz. 7.30-9 oraz 16.45-17.30. Cena za turnus wynosi 899 zł (zniżka dla rodzeństwa). Zapisy przyjmowane są pod numerem tel. +48691058333 lub mailowo: sara@bajkapanakleksa.pl. Szczegóły dostępne na stronie Bajki.

Bajkę Pana Kleksa znajdziecie przy ul. Porcelanowej 23 w Katowicach.

Kategoria: Aktywna rekreacja