Migawki z natury - konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży

czwartek 3 sierpnia 2023
  • Śląski Ogród Botaniczny ogłasza konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży
    Śląski Ogród Botaniczny ogłasza konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży
  • Śląski Ogród Botaniczny ogłasza konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży
    Śląski Ogród Botaniczny ogłasza konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży
Twoja pociecha interesuje się fotografią, a może ciekawi ją przyroda – biedronki, motyle, drzewa, kwiatki przyciągają jej uwagę? Jeśli tak - ten konkurs jest dla niej.

Konkurs „Migawki z natury” organizowany jest przez Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie w ramach kampanii na rzecz różnorodności biologicznej: „Bioróżnorodność – Fundament Natury”. Skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat z województwa śląskiego.

3 ciekawe zdjęcia, opis i karta zgłoszeniowa

Uczestnicy powinni przesłać maksymalnie 3 fotografie ciekawych przyrodniczo miejsc. Mogą to być widoki, rośliny, zwierzęta – ważne, by zdjęcia ukazywały różnorodność biologiczną znajdującą się na danym obszarze. Prace konkursowe powinny zawierać opis miejsca, w którym wykonano zdjęcia oraz wyjaśnienie dlaczego autor uważa je za wyjątkowe. Fotografie, wraz z kartą zgłoszeniową, należy przesyłać do 27 sierpnia na adres: konkurs@sibg.org.pl. Oficjalne ogłoszenie wyników oraz uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 17 września na terenie Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie.

Kategoria: Wiadomości

Zobacz także

W wakacje często szukamy nowych atrakcji na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, bezpłatnych placów zabaw w okolicy. Wśród nich inspirowane naturą, z eksperymentami naukowymi, a także z ciekawą okolicą idealną na spacer i aktywną rekreację.

 

Inspirowane naturą, muzyką, bajkami – jest wiele placów zabaw na Śląsku