Zaskocz szkołę! Przygotuj się od a do z

środa 23 sierpnia 2023
  • Wyprawkę szkolną trzeba dokładnie zaplanować (fot. mat. organizatora)
    Wyprawkę szkolną trzeba dokładnie zaplanować (fot. mat. organizatora)
Końcówka sierpnia to czas przygotowań do nowego roku szkolnego i kompletowania wyprawki. Niezbędne przybory i akcesoria, a także ciekawe promocje, znajdziecie w sklepach i salonach Centrum Handlowego Forum w Gliwicach.

Nowy rok szkolny rozpoczyna się 4 września. Dobrze jest więc, aby do tego czasu zaopatrzyć pociechę w najpotrzebniejsze przybory i akcesoria szkolne. Naprzeciw planom zakupowym wychodzą sklepy i salony C.H. Forum w Gliwicach. 

Planowanie i realizacja

Wyprawka szkolna to konieczna o tej porze roku inwestycja w rozwój dzieci. Trzeba ją dokładnie zaplanować. Ostatnie dni sierpnia to idealny moment na takie zakupy, bowiem wiele marek ma w swojej ofercie ciekawe promocje. Półki Carrefoura, Smyka i Empiku uginają się pod ciężarem niezwykłych zeszytów, okładek, piórników i mnóstwa artykułów szkolnych potrzebnych podczas roku szkolnego. Plecaki i worki, ale także obuwie potrzebne do szkolnych wyjść i zajęć kupicie poza Carrefourem także w CCC i Deichmannie. Natomiast SinSay, H&M, Kappahl, Half Price, House i Reserved to miejsca, w których od stóp do głów ubrać można nawet najbardziej wybrednego ucznia.

W różnym wieku różne potrzeby

- Wyprawka szkolna jest potrzebna każdemu dziecku i dobrze ją skompletować przed rozpoczęciem roku szkolnego. Poza podręcznikami składa się na nią mnóstwo akcesoriów potrzebnych podczas zajęć. Rodzaj tych rzeczy zależy oczywiście od wieku dziecka. Uczeń szkoły średniej zwykle decyduje już sam w co się zaopatrzyć. Rodzice dzieci chodzących do podstawówek mogą korzystać z list jakie wręczają szkoły lub z pomocy pracowników naszych sklepów, którzy wesprą szczególnie tych rodziców, którzy wysyłają dzieci do pierwszej klasy – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

Zakupowe „must have” z bohaterami bajek i filmów

W pierwszych dniach szkoły podstawowej to właśnie tornister, piórnik, zeszyty, przybory do pisania, artykuły do zajęć plastycznych oraz pudełka na drugie śniadanie i bidony na wodę to must have każdego ucznia. Dla większości nie bez znaczenia jest jednak, których bohaterów bajek i filmów wizerunki znajdą się na plecaku i piórniku. Rodzicom nie jest łatwo zdecydować o aktualnych preferencjach dziecka dlatego dobrze jest zaprosić je na zakupy, by mogło zdecydować o wyborze rzeczy, które będzie nosiło i używało cały rok. Wspólna wyprawa do sklepów to dla dziecka ogromna frajda. Poza estetyką ważne jest, by wybierać przedmioty wysokiej jakości. Takie przedmioty będą służyły na dłużej.

Centrum Handlowe Forum mieści się przy ul. Lipowej 1 w Gliwicach.