Dobra zabawa w Solnym Świecie

środa 21 sierpnia 2013
 • W soli dzieci bawią się tak jak w piasku (fot. materiały Świat Solny)
  W soli dzieci bawią się tak jak w piasku (fot. materiały Świat Solny)
 • Świat Solny organizuje również zabawy dla dzieci (fot. materiały Świat Solny)
  Świat Solny organizuje również zabawy dla dzieci (fot. materiały Świat Solny)
 • Podczas, gdy dzieci baraszkują w soli rodzice mogą wylegiwać się na leżakach słuchając relaksującej melodii płynącej z głośników (fot. materiały Świat Solny)
  Podczas, gdy dzieci baraszkują w soli rodzice mogą wylegiwać się na leżakach słuchając relaksującej melodii płynącej z głośników (fot. materiały Świat Solny)
 • Kawiarenka groty oferuje różnego rodzaju trunki dla dzieci jak i ich rodziców (fot. materiały Świat Solny)
  Kawiarenka groty oferuje różnego rodzaju trunki dla dzieci jak i ich rodziców (fot. materiały Świat Solny)
Świetnym miejscem do spędzenia wolnego czasu z dzieckiem jest grota solna „Świat Solny” w Tychach. Sól spełnia tu rolę piasku – są zabawki dla dzieci, leżaki dla rodziców i przede wszystkim unoszące się w powietrzu cenne pierwiastki.

Jod, potas, magnez, wapń są zbawienne dla naszych dróg oddechowych, podobnie jak chwila relaksu dla zmęczonej mamy i trochę zabawy dla malucha. Grota solna jest również wspaniałym miejscem dla osób prowadzących intensywny tryb życia, przemęczonych, którzy mogą się wzmocnić i zregenerować siły po intensywnym treningu.
W grocie można również zorganizować dziecku urodziny. Do dyspozycji jest kawiarenka oferująca m.in. to co dzieci lubią najbardziej, jak również doświadczeni animatorzy, którzy dostosowujący program imprezy do wieku i zainteresowań dziecka.
Dzieci najczęściej wybierają przeciąganie liny, szukanie skarbów zakopanych w soli i zabawę foremkami. Rodzice w tym czasie mogą skorzystać z dobrodziejstwa kawiarni, a są tu m.in. różnego rodzaju herbaty, aromatyczne kawy oraz desery. Może też zrobić zakupy - „Świat Solny” oferuje przeróżne akcesoria typu solne lampy, sól leczniczą, olejki zapachowe itp.
Dodatkowo, każdy, kto skorzysta z dobrodziejstw, jakie oferuje grota, może liczyć również na bezpłatny napój (do wyboru kawa, herbata lub sok), dla gości, którzy skorzystają z seansów do godz. 14 – 50 proc. zniżki.

„Świat solny” znajduje się w Tychy, przy ulicy Damrota 66. Seanse rozpoczynają się o pełnej godzinie i trwają 45 min. Koszt takiego seansu dla osoby dorosłej 12 zł, dla dzieci do lat 3 – gratis, dla dzieci od 4 lat i młodzieży – 7 zł. Jest możliwe wykupienie karnetów. Rezerwacja całej groty to koszt  80 zł za 45 min.
Godziny otwarcia:  7 dni w tygodniu od 9. do 20. Zainteresowani rezerwacją groty powinni zadzwonić pod numer 32 217 05 55 lub e-mail: info@swiatsolny.pl

Kategoria: Aktywna rekreacja