Jesienne wydanie magazynu „Silesia Dzieci” już jest!

poniedziałek 29 września 2014
  • Jesienna odsłona magazynu "Silesia Dzieci" (fot. redakcja SD)
    Jesienna odsłona magazynu "Silesia Dzieci" (fot. redakcja SD)
Trzeci numer jedynego w regionie, bezpłatnego magazynu informacyjnego dla rodziców - jest już dostępny. Znajdziecie go w najbardziej rodzinnych miejscach Waszych miast. Gdzie dokładnie i o czym w nim przeczytacie? Zobaczcie sami.

W tym numerze, podobnie jak w poprzednich - wiele ciekawych tematów. Mamy propozycje ciekawych zajęć dodatkowych, wyjaśniamy, co to są uniwersytety dziecięce i dlaczego warto tam zapisać pociechę, prezentujemy szkoły językowe oraz jedyny na Śląsku prywatny szpital ginekologiczno-położniczy, w którym rodzi się za darmo.
Dietetyk Anna Brończyk-Puzoń mówi o zdrowych przekąskach szkolnych, a  psycholog Iwona Hilderbrandt podpowiada, co zrobić, żeby świeżo upieczony przedszkolak czuł się dobrze w nowej roli.
Poza tym doradzamy jak mierzyć i jak wybierać buty dla pociechy w zależności od ich przeznaczenia (przedszkole/szkoła) oraz sugerujemy jak zorganizować oryginane urodziny np. na polu golfowym, w stadninie koni i gdzie tylko solenizant sobie zamarzy. W tym wydaniu zapoznajemy się także z jesienną kolekcją niszowych marek odzieży dziecięcej, a kolejni znani ludzie pochodzący ze Śląska dzielą się z Wami swoimi wspomnieniami z dzieciństwa (uchylimy rąbka tajemnicy, że tym razem będą to panie - piosenkarka i aktorka).
Uwaga, specjalnie dla Was i w tym numerze cała strona z kuponami rabatowymi czyli zniżki na ubranka, zabawki, sesje fotograficzne, zajęcia dodatkowe i wiele innych.  

Magazyn jest bezpłatny! Możecie go znaleźć w tych miejscach:

Sklepy i bawialnie:

Centrum Handlowe City Point w Tychach, Jupi Park w Silesia City Center w Katowicach, Sklep z zabawkami „Mój Świat Modeli” w Chorzowie, bawialnia Lizzy w Chorzowie, bawialnia Kraina Czarów w Katowicach, stoisko Stonoga – CH Belg w Katowicach, stoisko „Bartek” w SCC Katowice, Fair Play w Tychach.

Firmy organizujące zajęcia dodatkowe:

Uniwersytety Dziecięce Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Chorzowie, Cieszynie, Czeladzi, Olkuszu, Żywcu, Łazach, Zawierciu, Świętochłowicach, Siemianowicach Śląskich, Bobrownikach, Ogrodzieńcu; Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak w Sosnowcu i Tychach, Kluby Socatots w: Tychach, Piekarach Śląskich, Rudzie Śląskiej, Rybniku, Siemianowicach Śląskich, Sosnowcu, Świętochłowicach, Tychach, Zabrzu, Żorach, Centrum Helen Doron w: Rudzie Śląskiej, Chorzowie, Bytomiu, Siemianowicach Śląskich, Tarnowskich Górach, Fundacja Edukacyjna Kombinatory w Sosnowcu, Sport Poziom 450 w Sosnowcu, Vissport Katowice, Klub Sportowy Alpino w Katowicach, Profi-Lingua w Katowicach i Sosnowcu, Doodle w Tychach, Uniwersytet Rozwoju w Chorzowie, Sport Poziom 450 w Sosnowcu.

Lokale gastronomiczne:

Kawiarnia Active Baby Cafe w Tarnowskich Górach, Stara Piekarnia w Bytomiu.

Żłobki, przedszkola, szkoły:

Niepubliczne Przedszkole Yamaha Tychy, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Tychach, Przedszkole Filip Maja w Dąbrowie Górniczej, Przedszkole Jaś i Małgosia w Tychach.

Placówki zdrowia:

Szpital gin.-poł. w Katowicach Łubinowa 3, Gabinet ginekologiczny Izabela Sirko Tychy, Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe w Żorach.

Placówki kulturalne:

Multikino w Katowicach, Bytomskie Centrum Kultury; Centrum Kultury Katowice im. K. Bochenek; Teatr Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach, MCK Tychy, Teatr Gry i Ludzie w Katowicach.

Inne:

Śląskich Ogród Zoologiczny, Fryzjer Lucky Look w Katowicach, Creativo Hair Studio w Pszczynie, Nemo - Wodny Świat w Dąbrowie Górniczej, Sport Poziom 450 w Sosnowcu.

Już niebawem będzie można obejrzeć ten numer magazynu "Silesia Dzieci" również w formie multimedialnej tutaj: www.magazyn.silesiadzieci.pl

Kategoria: Wiadomości