Barwne Aquarellum z Placu Francuskiego

wtorek 23 stycznia 2018
 • Arkusze zestawu Aquarellum mają wytłoczone poszczególne elementy obrazu, dzięki czemu po pokryciu farbą powstaje piękny obraz (fot. youtube/sentosphere)
  Arkusze zestawu Aquarellum mają wytłoczone poszczególne elementy obrazu, dzięki czemu po pokryciu farbą powstaje piękny obraz (fot. youtube/sentosphere)
 • Jednym z zestawów Aquarellum jest "Amazonia" (fot. mat. sklep.placfrancuski.pl)
  Jednym z zestawów Aquarellum jest "Amazonia" (fot. mat. sklep.placfrancuski.pl)
 • Kolejny zestaw Aquarellum marki Sentosphere to "Alicja w Krainie Czarów" (fot. mat. sklep.placfrancuski.pl)
  Kolejny zestaw Aquarellum marki Sentosphere to "Alicja w Krainie Czarów" (fot. mat. sklep.placfrancuski.pl)
 • W karnawale można pokusić się o zestaw Aquarellum z maskami zwierząt (fot. mat. sklep.placfrancuski.pl)
  W karnawale można pokusić się o zestaw Aquarellum z maskami zwierząt (fot. mat. sklep.placfrancuski.pl)
„Alicja w krainie czarów”, „Morskie głębiny”, „Baśnie braci Grimm”, „Magicy”, „Amazonia” – to tytuły barwnych obrazów akwarelowych, które Wasza pociecha może stworzyć własnoręcznie za sprawą specjalnej techniki malarskiej, którą znajdziecie w zestawie Aquarellum.

Aquarellum firmy Sentosphere to kolejny kreatywny produkt, na który trafiliśmy w sklepie internetowym Plac Francuski. W zestawie znajduje się kilka arkuszy, które mają wytłoczone poszczególne elementy obrazków – lekko wypukłe kontury pozwalają dziecku prowadzić pędzel z farbą pewną ręką, nie wychodząc za obrys elementu. W miarę zamalowywania kolejnych części obrazka pojawiają się mikromotywy dekoracyjne. Uzyskany efekt daje wrażenie niezwykłej finezji, podczas gdy osiąga się go bez większej trudności. To idealny prezent dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z malarstwem, nie mają jeszcze wprawnej ręki, ale wielkie chęci do stworzenia prawdziwego dzieła.

Każdy zestaw zawiera obrazy do namalowania, butelki z farbkami, paletkę do mieszania farb, pipetkę do dozowania farb i tworzenia różnych odcieni oraz pędzel, czyli wszystko to, co niezbędne małemu artyście. Oczywiście składniki zestawu są naturalne i hipoalergiczne. Taki kreatywny prezent dla pociechy możemy kupić w sklepie Plac Francuski za 55 zł lub 64 zł – cena uzależniona jest od stopnia trudności zestawu – im bardziej skomplikowane motywy, tym więcej farb potrzebnych jest do ich wykonania, tym samym cena jest wyższa. Za 77 zł kupimy zestaw, w którym zamiast zwykłych arkuszy znajdziemy maski karnawałowe, które tą techniką malarską można ozdobić. Większość zestawów przeznaczona jest dla dzieci od lat 6.

Już niebawem na naszym portalu będziecie mogli wygrać jeden z zestawów Aquarellum marki Sentosphere. Zapraszamy do działu Konkursy.

Zobacz także


Zaskakiwały, wzruszały i fascynowały, czasem też bawiły do łez - takie były najlepsze książki dla dzieci wydane w 2017 roku. Poznajcie nasze subiektywne zestawienie tych najciekawszych. To był fantastyczny rok dla młodych czytelników!

 

Top 10 – najciekawsze książki dla dzieci 2017 roku