Wielkie otwarcie Parku Wodnego Tychy

czwartek 5 kwietnia 2018
  • Park Wodny Tychy to miejsce unikatowe w skali kraju (fot. Park Wodny Tychy)
    Park Wodny Tychy to miejsce unikatowe w skali kraju (fot. Park Wodny Tychy)
  • Przygotowane atrakcje zapewnią udaną zabawę niezależnie od wieku (fot. Park Wodny Tychy)
    Przygotowane atrakcje zapewnią udaną zabawę niezależnie od wieku (fot. Park Wodny Tychy)
  • Zjeżdżalnie, niecka do surfingu, kadzie z brzeczką piwną - lista przygotowanych atrakcji jest naprawdę długa (fot. Park Wodny Tychy)
    Zjeżdżalnie, niecka do surfingu, kadzie z brzeczką piwną - lista przygotowanych atrakcji jest naprawdę długa (fot. Park Wodny Tychy)
Jeden z najnowocześniejszych parków wodnych w Polsce jest gotowy na przyjęcie gości – 30 kwietnia Wodny Park Tychy otworzy swoje bramy dla amatorów wodnego szaleństwa. Wcześniej aż 500 osób skorzysta za darmo z atrakcji tego aquaparku.

Prace budowlane i wykończeniowe zakończone – tyski aquapark już wkrótce zostanie oficjalnie otwarty. To inwestycja wyjątkowa nie tylko w skali regionu, ale całego kraju – tylko w Tychach będzie można m.in. skorzystać z pierwszej w Polsce zjeżdżalni Aqualoop z pionowym startem, który pozwala na osiągnięcie przyspieszenia równego prawie trzykrotnemu przyspieszeniu ziemskiemu. Miłośnicy wodnych wrażeń będą też mogli skorzystać z jedynego w naszym kraju symulatora surfingu pod dachem, a zmienna prędkość przepływu wody w niecce umożliwi również naukę surfowania. Po wodnych szaleństwach odwiedzający będą mogli zrelaksować się w strefie saun i łaźni piwnych, a także oddać się dobroczynnemu działaniu soli w Centrum Solankowym. Obiekt może pomieścić w sumie aż 1200 osób, ale pierwszych 500 osób skorzysta z niego już za niedługo. - Przed oficjalnym otwarciem zaprosimy do Wodnego Parku Tychy 500 osób, które wygrały bezpłatne wejściówki w organizowanych przez nas konkursach w mediach społecznościowych. Wizyta odbędzie się we wtorek, 24 kwietnia, a po jej zakończeniu zaprosimy gości na kawę lub herbatę i zapytamy o wrażenia - dodaje Zbigniew Gieleciak.

Park Wodny Tychy mieści się w Tychach przy ul. Sikorskiego. Informacje o postępach budowy, atrakcjach oraz ciekawostkach, znaleźć można na stronie obiektu.

 

Kategoria: Aktywna rekreacja