Bileciki do kontroli

środa 18 kwietnia 2018
  • Akcja jest ciekawym sposobem na promocję regionalnych zabytków (fot. mat. organizatora)
    Akcja jest ciekawym sposobem na promocję regionalnych zabytków (fot. mat. organizatora)
Tylko do najbliższego piątku można oddawać swoje głosy na ulubioną grafikę, która ma szanse znaleźć się na limitowanej serii biletów KZK GOP. Zwycięskie projekty będą promować najważniejsze zabytki naszego regionu.

W limitowanej serii biletów komunikacji miejskiej na lato mogą znaleźć się takie zabytki i charakterystyczne miejsca jak Kopiec Wyzwolenia z Piekar Śląskich, sosnowiecki pomnik Jana Kiepury, katowicki Spodek czy gliwicka Radiostacja. Wszystko po to, by promować regionalne zabytki i zachęcić do odkrywania historii metropolitalnych miast.

Głosowanie trwa do do 20 kwietnia do godziny 10:00. Głosami są lajki i serduszka, przyznawane pod poszczególnymi projektami, które można zobaczyć na facebookowej stronie Metropolii GZM. W półfinale z 41 propozycji głosami internautów wybranych zostało 12. Teraz tylko 6 wybranych, najpopularniejszych wzorów trafi do drukarni. 

Kategoria: Wiadomości

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Majówka, wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy