Bajtle przy planszy

czwartek 19 kwietnia 2018
  • Przenieście się w świat planszówek w towarzystwie Gryfnego Grania (fot. pixabay)
    Przenieście się w świat planszówek w towarzystwie Gryfnego Grania (fot. pixabay)
Twoje dziecko lubi planszówki? W takim razie środowe Bajtle przy planszy w Gryfnym Graniu to spotkania idealne dla Was. Dzięki nim przeniesiecie się w wyjątkowy i niepowtarzalny świat gier i planszowego świata.

Spotkania przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat. W ich trakcie najmłodsi rozwijają spostrzegawczość, logiczne i abstrakcyjne myślenie oraz podstawy strategii, a wszystko to wśród śmiechów i dobrej zabawy. Kto wyprzedzi przeciwników i pierwszy zdobędzie sałatę? Czy uda się pomóc myszkom w opałach? Kto się nie boi i przegoni potwory do szafy? Czy wśród nas znajdzie się mistrz spostrzegawczości? Zapisz malucha i sprawdź w jakiej roli czuje się najlepiej.

Celem zajęć jest popularyzowanie gier planszowych wśród maluchów i pokazywanie, że istnieje wiele ciekawych form spędzania czasu wolnego, a życie nie kończy się w momencie, w którym rozładuje nam się telefon ;) Koszt pojedynczych zajęć – 5 zł. Zajęcia odbywają się w każdą środę w godzinach 16.30 – 18. Dzieci mogą w nich uczestniczyć same lub w towarzystwie rodzica.

Gryfne Granie mieści się w Katowicach, przy ul. Korfantego 8. Zapisy przyjmowane są pod nr tel. 798 807 601.

Kategoria: Warsztaty