Kawałek Tatr w środku aglomeracji

wtorek 29 stycznia 2019
 • W Sport Dolinie działa szkółka narciarsko-snowboardowa „RUSZ TYŁEK”, w które szkolić mogą się dzieci, młodzież i rodzice (fot. mat. organizatora)
  W Sport Dolinie działa szkółka narciarsko-snowboardowa „RUSZ TYŁEK”, w które szkolić mogą się dzieci, młodzież i rodzice (fot. mat. organizatora)
 • Stok Sport Dolina to m.in. 2 wyciągi orczykowe, serwis, wypożyczalnia sprzętu i ośla łączka dla maluchów (fot. mat. organizatora)
  Stok Sport Dolina to m.in. 2 wyciągi orczykowe, serwis, wypożyczalnia sprzętu i ośla łączka dla maluchów (fot. mat. organizatora)
 • Stok czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-21, w weekendy i święta 9-22 (fot. mat. organizatora)
  Stok czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-21, w weekendy i święta 9-22 (fot. mat. organizatora)
 • Na stoku zamontowano też armatki śnieżne, które wspomagają zmienną aurę (fot. mat. organizatora)
  Na stoku zamontowano też armatki śnieżne, które wspomagają zmienną aurę (fot. mat. organizatora)
Stok z armatkami śniegowymi, 2 wyciągi orczykowe, serwis i wypożyczalnia sprzętu, szkółka narciarska i snowboardowa, ośla łączka, a także restauracja ze Ski Barem dla narciarzy – to nie opis górskiego ośrodka, ale stoku w... Bytomiu.

Stok Sport Dolinę otwarto w grudniu. To obiekt, w którym znajdziemy wszystko, co potrzebne narciarzom i snowboardzistom, nawet tym małym, początkującym.

Dla początkujących

Dla mniej wprawnych narciarzy i snowboardzistów, również dzieci, zorganizowano szkółkę narciarsko-snowboardowa „RUSZ TYŁEK”. Jej instruktorzy zajmują się zarówno szkoleniem od podstaw, jak i doskonaleniem techniki. Każde lekcja jest dopasowana do poziomu i wieku uczestnika, tak by była jak najbardziej efektywna. Szkółka działa od poniedziałku do piątku w godz. 16-21 (100 zł) oraz w soboty i niedziele w godz. 9-21 (130 zł).

Stok i wypożyczalnia

Stok, a także serwis wypożyczania sprzętu i restauracja czynne są od poniedziałku do piątku w godz. 10-21, w weekendy i święta 9-22. Wyciąg narciarski - 2 godz. to koszt 25 zł, w weekendy - 30 zł. Za 3 godziny zapłacimy 35 zł i 40 zł w weekendy, 4 godziny na wyciągu to 40 zł w tygodniu i 50 zł w weekendy oraz karnet całodniowy to kosz 50 zł i 60 zł w weekendy i święta. Karnet wieczorny, obowiązujący od godz. 18 do zamknięcia, to koszt 30 zł. Dla częstych bywalców w cenniku figuruje opcja zakupu 100 przejazdów w cenie 100 zł, karnet ważny jest aż 48 godzin.

Ferie z SDD

Właściciele obiektu wraz ze szkółką narciarską przygotowali specjalną ofertę na ferie zimowe dla dzieci od 6. roku życia. Turnus rozpoczyna się 18 lutego i potrwa do 22 lutego. Codziennie od godz. 9.30 do 15 dzieci w 5-8-osobowych grupach, pod okiem instruktorów, będą szusować na nartach czy snowboardzie (z przerwą na posiłki). Grupy będą podzielone wg stopnia zaawansowania uczestników. Koszt udziału w półkoloniach to 600 zł. W cenę wliczony jest dwudaniowy obiad i przekąska każdego dnia, a także sprzęt i karnety. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 730 864 817 lub mailowo: pziarusztylek@gmail.com.

Więcej o obiekcie i atrakcjach podczas ferii przeczytacie na stronie http://sportdolina.pl oraz na fanpage’u na Fb  https://pl-pl.facebook.com/sportdolina/

Sport Dolina Bytom mieści się przy ul. Blachówka 94.

Kategoria: Aktywna rekreacja

Zobacz także

Ferie w mieście, a może w górach? Obozy survivalowe, detektywistyczne, łyżwiarskie, snowboardowe, czy półkolonie taneczne, kulinarne, narciarskie lub z klockami LEGO? Propozycji jest wiele. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, oferty. Zobaczcie, jakie są termminy, koszty i wybierzcie takie, które będą najodpowiedniejsze dla Waszych pociech.

 

Ferie 2019 – najlepsze propozycje w regionie