Bajkowa Zatoka – słuchowiska dla dzieci

środa 3 kwietnia 2019
  • W każdą niedzielę będą pojawiać się nowe opowieści (fot. mat. organizatora)
    W każdą niedzielę będą pojawiać się nowe opowieści (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Na dobranoc, w podróży, podczas zabawy – dzieci mogą wysłuchać ciekawych bajeczek. W Bajkowej Zatoce każdy znajdzie coś dla siebie. Nowoczesne, klasyczne i najważniejsze wywołujące uśmiech na małych twarzyczkach. Co tydzień będziecie mogli odkrywać nowe bajkowe historie.

Bajkowa Zatoka to projekt grupy przyjaciół – zawodowych aktorów i muzyków. Ich główny cel to uśmiech na twarzach wszystkich dzieci w Polsce.

Uruchom wyobraźnię

W dzisiejszych czasach bajki animowane są dostępne na każdym kroku. Dzieci spędzając czas przed szklanym ekranem nie muszą wysilać swojej wyobraźni. Słuchowiska dają przestrzeń na wykreowanie własnej wizji bajki oraz zabierają najmłodszych w świat marzeń. Słuchanie uczy skupienia i wzbogaca słownictwo. To idealny wybór dla dzieci, które jeszcze nie czytają.

Wróżki, kocie tajemnice, farma zwierzaków

Słuchowiska to przygody i historie zarówno z klasycznych bajek, jak i „nowych” opowieści. Główni bohaterowie zmagają się z różnymi problemami, z których płynie pouczający morał. Bajeczki czytane są prostym, ciekawym językiem. W tle można usłyszeć odgłosy zwierząt, muzykę oraz dźwięki. Na kanale YouTube co niedzielę będą pojawiać się nowe słuchowiska. Bajkową Zatokę znajdziecie również na Fb.