Leopark – nowe centrum zabaw na Śląsku

czwartek 2 maja 2019
  • Nowoczesny plac zabaw Leopark mieści się w C.H. Forum w Gliwicach (mat. Forum)
    Nowoczesny plac zabaw Leopark mieści się w C.H. Forum w Gliwicach (mat. Forum)
  • Nowoczesny plac zabaw Leopark mieści się w C.H. Forum w Gliwicach (mat. Forum)
    Nowoczesny plac zabaw Leopark mieści się w C.H. Forum w Gliwicach (mat. Forum)
26 kwietnia otwarto nowoczesny plac zabaw – Leopark. Można tu poskakać, poszaleć, ale i kreatywnie spędzić czas. Znajdziemy tu tor przeszkód, labirynt, równoważnie, linowe mostki, armatki pneumatyczne strzelające gąbczastymi kulkami, trampoliny i liczne zjeżdżalnie.

Leopark mieści się na pierwszym piętrze Centrum Handlowego Forum w Gliwicach (ul. Lipowa 1). Sprzęty, które się tu znajdują oraz pełni zapału animatorzy, z pewnością zainteresują niejednego dzieciaka, który zamiast męczyć się podczas zakupów z rodzicami, może w tym czasie aktywnie spędzić czas w tym miejscu.

Zdrowie przede wszystkim

Ideą Leoparku jest dbałość o zdrowy ruch i rozwój fizyczny dzieci w wieku 0-12 lat. Dzieci rozwijają się ruchowo, dzięki bezpiecznym sprzętom i dostarczającym im wielu pozytywnych wrażeń jak: zjeżdżalnie, trampoliny czy labirynt. Dostępny jest także kącik maluszka. Dla wymagających małych klientów przygotowano także tor gokartowy z motorami oraz ogromną dawkę animacji specjalnie zaplanowanych dla dzieci. Co ważne, wszystkie sprzęty spełniają najwyższe standardy, posiadają ważne atesty.

Kategoria: Aktywna rekreacja

Zobacz także

fot. pixabay

Przed nami długi weekend majowy. Niestety wszystko wskazuje na to, że pogoda nie będzie nas rozpieszczać. W naszym artykule podpowiadamy, gdzie wybrać się na spacer oraz gdzie spędzić czas, gdy pada deszcz. Pamiętajcie również o naszym kalendarzu, w którym na bieżąco informujemy o ciekawych wydarzeniach.

 

Majówka 2019 – Jak spędzić wolny czas?