Tajemnica znikających schodów

piątek 24 maja 2019
  • Opowieści o detektywach z Kociej Odkrywalni Tajemnic, to świetny sposób na zabicie nudy w domu czy w samochodzie (fot. mat. organizatora)
    Opowieści o detektywach z Kociej Odkrywalni Tajemnic, to świetny sposób na zabicie nudy w domu czy w samochodzie (fot. mat. organizatora)
To już trzecia część przygód szalonych detektywów. Tym razem Kocia Odkrywalnia Tajemnic będzie musiała rozwiązać problem znikających schodów! Czy uda im się pomóc Trollowi? O tym przekonacie się słuchając opowieści w Bajkowej Zatoce.

Bajkowa Zatoka to projekt grupy przyjaciół – zawodowych aktorów i muzyków. Ich główny cel to uśmiech na twarzach wszystkich dzieci w Polsce. Słuchowiska to przygody i historie zarówno z klasycznych bajek, jak i „nowych” opowieści. Bajeczki czytane są prostym, ciekawym językiem. W tle można usłyszeć odgłosy zwierząt, muzykę oraz dźwięki. Na koniec bajki wytłumaczone są trudne słowa, których znaczenie może sprawiać problem najmłodszym słuchaczom.

Uruchom wyobraźnię

W dzisiejszych czasach bajki animowane są dostępne na każdym kroku. Dzieci spędzając czas przed szklanym ekranem nie muszą wysilać swojej wyobraźni. Słuchowiska dają przestrzeń na wykreowanie własnej wizji bajki oraz zabierają najmłodszych w świat marzeń. Słuchanie uczy skupienia i wzbogaca słownictwo. To idealny wybór dla dzieci, które jeszcze nie czytają.

Odkryj tajemnicę

Tym razem możecie posłuchać opowieści o detektywach z Kociej Odkrywalni Tajemnic. Trollowi cały czas ktoś kradnie schody. Czy uda im się rozwiązać tą zagadkę? Posłuchajcie.

Na kanale YouTube co niedzielę o godz. 16 będą pojawiać się nowe słuchowiska. Bajkową Zatokę znajdziecie również na Fb.