Angielski, multisensoryka, gitara a może LEGO?

czwartek 5 września 2019
Te i wiele innych ciekawych zajęć znajdziecie w dąbrowskiej bibliotece. W warsztatach mogą uczestniczyć zarówno mali, jak i duzi. Zapisy startują już dziś – 5 września. Udział jest bezpłatny.

Oferta zajęć jest spora. Będzie można wziąć udział w zajęciach językowych z angielskiego, francuskiego lub łaciny. Dusza artysty zostanie rozbudzona na zajęciach plastycznych (dla dzieci i dorosłych). Na warsztat zostaną wzięte gitara, akordeon lub emisja głosu. Nie zabraknie miejsca dla uwielbianego przez dzieci LEGO – zarówno w wersji konstrukcyjnej, jak i zakładającej programowanie. W bibliotece zagrać będzie można również w brydża, szachy i gry planszowe. Mocną pozycją będą także zajęcia z tańca towarzyskiego dla początkujących, warsztaty dziennikarskie i smyko-multisensoryka dla najmłodszych. „Lekkie pióro” będzie można doskonalić pod okiem Pauliny Wróbel – dąbrowskiej pisarki.

Zapisy na zajęcia rozpoczynają się 5 września od godz. 8 w Bibliotece Głównej w Dąbrowie Górniczej (ul. T. Kościuszki 25) pod numerem tel. 32 639 03 01. Natomiast w Filii nr 8 (ul. Ofiar Katynia 93) od godz. 10 pod numerem tel. 32 262 20 64. Szczegółową ofertę zajęć znajdziecie na stronie biblioteki lub FB.

 

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

fot. pixabay

Dzieci wróciły po wakacjach do szkół i przedszkoli, a rodzice stanęli przed dylematem: jakie zajęcia pozalekcyjne dla nich wybrać. Naukowe, językowe, komputerowe, akrobatyczne, kulinarne, a może szybkiego zapamiętywania? Ile  kosztują? Gdzie się odbywają? Podpowiadamy. 

Komputerowe, kulinarne, sportowe… Na jakie zajęcia zapisać pociechę?