Słuchowisko o Królu Drozdobrodym

piątek 4 października 2019
  • Co tydzień w niedzielę o godz. 16 na kanale YouTube pojawiają się nowe słuchowiska Bajkowej Zatoki (fot. mat. organizatora)
    Co tydzień w niedzielę o godz. 16 na kanale YouTube pojawiają się nowe słuchowiska Bajkowej Zatoki (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Przepiękna i pouczająca baśń braci Grimm, pokaże najmłodszym, jak ważny jest szacunek do innych ludzi i ich pracy. Teraz razem z dziećmi możecie jej posłuchać w Bajkowej Zatoce.

Bajkowa Zatoka to projekt grupy przyjaciół – zawodowych aktorów i muzyków. Ich główny cel to uśmiech na twarzach wszystkich dzieci w Polsce. Słuchowiska to przygody i historie zarówno z klasycznych bajek, jak i „nowych” opowieści. Główni bohaterowie zmagają się z różnymi problemami, z których płynie pouczający morał. Opowiadania czytane są prostym, ciekawym językiem.

Kapryśna królewna

Za górami, za lasami żyła sobie piękna królewna, o której rękę starało się wielu adoratorów. Jednak księżniczka była bardzo wybredna, u każdego kandydata znajdowała wadę. Była próżna, niemiła i brakowało jej szacunku do innych ludzi. Młody królewicz, pomimo jej złego charakteru zakochał się w niej i postanowił dać jej nauczkę. Jaką? O tym przekonacie się słuchając Bajkowej Zatoki.

Bajkową Zatokę znajdziecie na kanale YouTube oraz na Fb. Co tydzień w niedzielę o godz. 16 pojawiają się nowe słuchowiska.