Wkrótce otwarcie parków rozrywki

wtorek 26 maja 2020
 • Energylandię będą dezynfekowały specjalne drony (fot. mat. Parku)
  Energylandię będą dezynfekowały specjalne drony (fot. mat. Parku)
 • W parkach rozrywki zachowane będą zasady bezpieczeństwa również higieniczno-sanitarnego (fot. mat. Energylandii)
  W parkach rozrywki zachowane będą zasady bezpieczeństwa również higieniczno-sanitarnego (fot. mat. Energylandii)
 • Jeszcze teraz parki rozrywki świecą pustkami, ale już niebawem będą tętnić życiem (fot. mat. Energylandii)
  Jeszcze teraz parki rozrywki świecą pustkami, ale już niebawem będą tętnić życiem (fot. mat. Energylandii)
 • Jeszcze teraz parki rozrywki świecą pustkami, ale już niebawem będą tętnić życiem (fot. mat. Energylandii)
  Jeszcze teraz parki rozrywki świecą pustkami, ale już niebawem będą tętnić życiem (fot. mat. Energylandii)
Ministerstwo Rozwoju nie podało jeszcze daty wprowadzenia 4. etapu odmrażania gospodarki, ale wiadomo, że już w najbliższym czasie zostaną otwarte m.in. parki rozrywki. Energylandia jest gotowa na przyjęcie gości. Park będą odkażały specjalistyczne drony.

W jednym z wywiadów minister rozwoju Jadwiga Emilewicz zapowiedziała: "W kolejnym etapie chcielibyśmy, aby było więcej infrastruktury czasu wolnego, gdzie spędzamy czas rodzinnie, z dziećmi, aby mogły zostać otwarte takie miejsca, jak parki rozrywki, parki tematyczne.”

Park odkażą drony

Jednym z parków rozrywki, który już dziś jest gotowy na otwarcie jest Energylandia w Zatorze. Park opracował szereg procedur, które zapewnią bezpieczeństwo sanitarne i komfort rozrywki dla gości oraz pracowników. Na terenie obiektu funkcjonuje ponad 300 stacji do dezynfekcji dłoni, a po zamknięciu cały Park będą odkażały specjalistyczne drony. Powołana została grupa zajmująca się dezynfekcją powierzchni użytkowanych.

Bezpieczna zabawa

Będzie odbywała się na wolnym powietrzu. - Wejścia dla pracowników i Gości zostały wyposażone w nowoczesne systemy kamer termowizyjnych, wprowadziliśmy dwumetrowe odstępy w kolejkach do atrakcji oraz kas, a posiłki w restauracjach i kawiarniach nasi goście będą mogli zamówić przez specjalną aplikację. Bilety będą dostępne w sprzedaży online wraz z rezerwacją terminu, a te już kupione trzeba będzie zarezerwować – mówi rzecznik prasowy Energylandii Kris Kojder.

Kategoria: Aktywna rekreacja