Prywatny seans w kinie – frajda dla całej rodziny!

czwartek 13 sierpnia 2020
  • fot. mat. kina Helios
    fot. mat. kina Helios
  • fot. mat. kina Helios
    fot. mat. kina Helios
Sala kinowa tylko dla Twojej rodziny? A może filmowy wieczór z przyjaciółmi? Kino Helios wprowadziło Seanse Prywatne, w ramach których można w gronie najbliższych oglądać premierowe hity kinowe lub najciekawsze tytuły ostatnich miesięcy.

Seans Prywatny to jedyny w swoim rodzaju pomysł na niepowtarzalnie spędzony czas w gronie rodziny i przyjaciół.

Jak to działa

Aby skorzystać z Seansu Prywatnego wystarczy na stronie kina wybrać godzinę seansu, a następnie kliknąć w „Kup bilet” i wybrać miejsce zaznaczone niebieskim kolorem (niezależnie od liczby osób, które chcemy zabrać na seans, zaznaczamy tylko jedno miejsce). Klikając ponownie w „Kup bilet” zobaczymy dwa okienka: „Twój Seans Prywatny Premium” i „Twój Seans Prywatny” – wybieramy ten, który nas interesuje i akceptujemy przyciskiem na dole. Ostatnim krokiem jest wpisanie danych i dokonanie płatności.

Czym się różni Seans Prywatny od Seansu Premium?

W ramach Twojego Seansu Prywatnego PREMIUM macie do wyboru premierowe hity oraz najciekawsze tytuły ostatnich miesięcy, tj. „Włoskie Wakacje”,  „Scooby-Doo!”,  „Polowanie”, „Jak zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa”, „(Nie)znajomi”,  „Sala Samobójców. Hejter”,  „Harry Potter i Więzień Azkabanu”. Twój Seans Prywatny zawiera premierowe tytuły: „Jak zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa”, „(Nie)znajomi”, „Sala Samobójców. Hejter”, „Harry Potter i Więzień Azkabanu”. Tytuły co jakiś czas się zmieniają, dlatego warto śledzić stronę kina.

Ile to kosztuje?

Bilet na Twój Seans Prywatny, czyli wykupienie sali kinowej na maks. 20 osób to koszt 200 zł. Tym samym przy maksymalnej liczbie widzów, koszt jednego biletu wynosi 10 zł. Bilet na Seans Prywatny Premium kosztuje 280 zł. Jeżeli będziemy chcieli wykupić salę Dream z rozkładanymi, skórzanymi fotelami – zapłacimy 340 zł. Na miejscu, w kasie kina, można też dokupić kolejne bilety w cenie 7 zł od osoby.

Kino Helios w woj. śląskim mieści się w Katowicach (Galeria Libero, ul. Kościuszki 229), w Dąbrowie Górniczej (C.H. Pogoria, ul. Jana III Sobieskiego 6), Bielsku-Białej (Galeria Sfera, ul. Mostowa 5) i Sosnowcu (ul. Modrzejowska 32b).

Kategoria: Wiadomości

Zobacz także

Lato sprzyja wypadom nad wodę. Gdzie na Śląsku znajdziemy akweny, w których można się pluskać? W naszym zestawieniu znajdziecie najbardziej popularne kąpieliska z przebadaną przez Sanepid wodą i atrakcje im towarzyszące.

Popływamy? Lista kąpielisk na Śląsku