Zadbaj o formę na ślizgawce

czwartek 19 listopada 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Brakuje Wam ruchu i spontanicznej zabawy? Możecie wybrać się na łyżwy. Od najbliższej soboty będzie można korzystać z zadaszonej ślizgawki na Burloch Arena. Zasady działania obiektu są dostosowane do obowiązujących norm bezpieczeństwa.

 21 listopada ruszy kolejne lodowisko na Śląsku, a dokładnie na Burloch Arena w Rudzie Śląskiej. Fani jazdy na łyżwach będą mogli korzystać z zadaszonego obiektu przez siedem dni w tygodniu.

Bezpieczeństwo w czasie pandemii

Lodowisko ma wymiary 30 na 60 metrów. W tym roku ze względu na sytuację epidemiczną może przebywać na nim w tym samym czasie 120 osób. Użytkownicy zobowiązani są również do noszenia maseczek oraz zdezynfekowania rąk przed wejściem na taflę. Dodatkowo obsługa obiektu po każdej godzinie użytkowania prowadzić będzie czynności dezynfekujące.

W najbliższą sobotę i niedzielę (21 i 22 listopada), ze względu na otwarcie, obiekt czynny będzie od godz.13 do 21.30. Od poniedziałku 23 listopada obowiązywać będzie grafik. Cena za godzinę jazdy to 8 zł – bilet normalny i 5 zł – bilet dla dziecka. Na miejscu działa również wypożyczalnia: łyżwy - 6 zł, miś do nauki jazdy - 8 zł.

Kategoria: Aktywna rekreacja

Zobacz także

Macie wrażenie, że Wasze śniadania są nudne? Jajecznica, kanapki lub zupa mleczna z płatkami z marketu z dużą ilością cukru... Warto urozmaicić rodzinną dietę i spróbować czegoś nowego, co jednocześnie będzie zdrowszą alternatywą dla znanych przepisów. 

Pomysły na pożywne i smaczne śniadania