Szybkie czytanie i zapamiętywanie - dzięki temu kursowi to możliwe!

czwartek 23 września 2021
Jak w kreatywny sposób zapamiętać budowę komórki zwierzęcej? Czy stolice Państw można połączyć w ciekawą historyjkę? Czy lekturę zdążymy przeczytać przed kolacją? Mnemotechniki to sposoby na bardziej efektywne zapamiętywanie informacji. Stosują je specjaliści z Lucky Mind.

Podczas kursów, adresowanych do dzieci w wieku szkolnym, specjaliści z Lucky Mind pokazują sposoby ułatwiające zapamiętywanie i poprawiające koncentrację. Dodatkowo – uczestnicy kursów trenują szybkie czytanie, które ułatwia pracę z dużą ilością tekstu.

Nauczanie przyjazne mózgowi

Zajęcia w Lucky Mind oparte są o najnowsze osiągnięcia neurodydaktyki – czyli nauczania przyjaznego mózgowi. Nauka bowiem może być efektywna jedynie jeśli będzie atrakcyjne w przekazie, a motywacja do nauki pojawia się wtedy, gdy sam proces kojarzy się z przyjemnością.

Program zajęć

W Lucky Mind znajdziemy następujące tematy zajęć: Techniki pamięciowe – mnemotechniki, które można wykorzystać w szkolnej ławce; Sprawne czytanie – poprawna płynności i tempa czy-tania ze zrozumieniem, efektywne notatki; Trening koncentracji uwagi; Trening kreatywności.

Kurs trwa 2,5 miesiąca. 1,5-godzinne zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Cena kursu grupowego wynosi 980 zł, indywidualnego – 1550 zł. Kursy grupowe realizowane są w: Chorzowie, Rudzie Śląskiej oraz Imielinie, indywidualne odbywają się w domu kursanta. W ramach kursu każdy rodzic ma możliwość skorzystania z indywidualnych, bezpłatnych godzinnych konsultacji z trenerem. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj

Lucky Mind mieści się przy ul. Wrocławskiej 18/13 w Chorzowie.

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

Robotyka, majsterkowanie, programowanie, angielski, malarstwo, a może cyjanotypia? Rodzajów zajęć dodatkowych dla dzieci jest sporo. Warto zerknąć do naszego zestawienia najciekawszych, naszym zdaniem, warsztatów. Znajdziecie tu m.in. opisy zajęć, ceny i niezbędne linki.
 

Zajęcia dodatkowe dla dzieci na Śląsku - stacjonarne i online