Bajkowy labirynt czeka na dzieci

wtorek 12 października 2021
  • mat. CH Forum Gliwice
    mat. CH Forum Gliwice
Wielopoziomowe konstrukcje zachęcające do aktywności ruchowej, baseny z piłkami oraz niekonwencjonalne zjeżdżalnie – znajdziecie w nowo otwartym Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt. Nie zabraknie ciekawych warsztatów, a także okolicznościowych wydarzeń.

Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt to atrakcje dla całej rodziny. Najmłodsi będą świetnie się bawić na wielopoziomowych konstrukcjach, zjeżdżalniach i w basenach z kolorowymi piłkami. Już niebawem pojawią się dodatkowe atrakcje, które spodobają się starszym dzieciom m.in. ścianka interaktywna knooker. Rodzice w tym czasie mogą odpocząć przy dobrej kawie lub spokojnie zrobić zakupy pozostawiając pociechę pod opieką animatora.

Urodzinki, imprezki i warsztaty

W Centrum znajdują się również dwie salki urodzinowo-dydaktyczne, w których będą odbywać się warsztaty tematyczne np. kulinarne, plastyczne, technologiczne, eko czy małego chemika. Nie zabraknie okolicznościowych imprez, jak bale przebierańców, andrzejkowe wróżby czy Halloween. Bajkowy Labirynt oferuje również karnety dla grup szkolnych i przedszkolnych oraz realizuje zajęcia edukacyjne z podstawą programową. Nad bezpieczeństwem i kreatywnością zabaw dzieci czuwają profesjonalni animatorzy.

Bezpieczeństwo

Nowe Centrum Rozrywki zostało otwarte w standardzie i zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Dzieci powinny mieć ze sobą skarpetki antypoślizgowe (na zmianę). Rodzice chcący towarzyszyć swoim pociechom muszą posiadać czyste skarpetki na zmianę. Ponadto na terenie placówki najmłodsi nie muszą nosić maseczek. Pomieszczenia są codziennie dezynfekowane środkami wirusobójczymi.

Bajkowy Labirynt znajdziecie w Centrum Handlowym Forum (ul. Lipowa 1) w Gliwicach na poziomie +1. Jest czynny 7 dni w tygodniu w godz. 12-20, również w niehandlowe niedziele. Zabawa bez limitu w tygodniu (do czwartku, niedziele niehandlowe) to koszt 31 zł, w weekend (piątek – niedziela handlowa) – 33 zł.

Kategoria: Aktywna rekreacja