Takiego kina do tej pory na Śląsku nie było

środa 9 marca 2022
 • fot. mat. Multikina
  fot. mat. Multikina
 • fot. mat. Multikina
  fot. mat. Multikina
 • fot. mat. Multikina
  fot. mat. Multikina
 • fot. mat. Multikina
  fot. mat. Multikina
 • fot. mat. Multikina
  fot. mat. Multikina
Supernowoczesne rozkładane fotele, projektory laserowe i system dźwięku trójwymiarowego - wszystko po to, aby przenieść widza do filmowego świata i w pełni zaangażować w historię opowiadaną na wielkim ekranie. Gdzie znajdziecie nowoczesny multipleks? Zerknijcie.

Nowoczesne Multikino powstało w Gemini Park w Tychach. Od 4 marca widzowie mogą oglądać filmy w wygodnych, komfortowych salach z zastosowaniem zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Multipleks składa się z 7 sal posiadających łącznie 541 miejsc.

Wygodny fotel należy się każdemu

Jako jedyne takie kino na Śląsku zostało w pełni wyposażone w najnowocześniejsze na polskim rynku, elektrycznie sterowane fotele SuperVIP. Dzięki nim seanse można oglądać w pozycji półleżącej. To widz decyduje o ustawieniu fotela samodzielnie nim sterując. Dodatkowo wszystkie sale kinowe wyposażone zostały w projektory Barco SP4K i najnowsze technologie projekcji zapewniające pełną gamę barw i wyższą liczbę klatek na sekundę niż typowa (HFR) oraz pełną kompatybilność z technologią wysokiej dynamiki obrazu (HDR).

Premiery filmowe, wydarzenia sportowe i teatr

Multikino Gemini Park zaoferuje widzom zarówno największe premiery światowe, jak i rodzime hity. Odwiedzający kino będą mogli skorzystać również z bogatej oferty projektów i akcji specjalnych, takich jak koncerty, wydarzenia sportowe czy transmisje spektakli z desek renomowanych teatrów. W marcu nie zabraknie premier filmowych dla dzieci i ich rodziców. Na dużym ekranie zobaczymy m.in. animację „Ups2. Bunt na Arce”, film Disney’a i Pixara „To nie wypanda”, „Za duży na bajki”.

Nowoczesne Multikino znajduje się w Gemini Parku w Tychach (ul. Towarowa 2c). Szczegółowy repertuar znajdziecie na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Kategoria: Wiadomości