Komputerowe, kulinarne, sportowe… Na jakie zajęcia zapisać pociechę?

wtorek 3 września 2019
 • fot. mat. Kids' Kitchen

  Gotuj, szyj, twórz origami i ucz się języków

  Każde dziecko ma inne zainteresowania i pasje. Jedno woli śpiewać, inne gotować, jeszcze inne szyć lub biegać. W Kids' Kitchen mogą rozwijać różne pasje, jednocześnie ucząc się języków.

  Podczas zajęć w Kids’ Kitchen dzieci poznają różne kuchnie świata, tworzą origami, szyją, a towarzyszące zajęciom konwersacje w języku angielskim lub hiszpańskim pomagają w nauce tych języków. - Nauka języka w działaniu, a nie w sztucznej atmosferze, przynosi niespodziewane dobre efekty – zachęca Alicja Pastuszka z Kids’ Kitchen. - Poza tym warto przecież wiedzieć, jak radzić sobie w zwykłych, codziennych sytuacjach – coś uszyć czy przygotować posiłek dla bliskich – dodaje.

  W różne dni tygodnia i na zamówienie

  Kameralne grupy, wysokie kwalifikacje cicerone (prowadzących zajęcia), nowoczesne i przyjazne otoczenie - to niewątpliwe atuty warsztatów w Kids' Kitchen. Są one przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, odbywają się cyklicznie w konkretne dni tygodnia. Warsztaty tematyczne odbywają się też w weekendy. Istnieje możliwość zorganizowania takich warsztatów na zamówienie – np. urodziny dziecka.

  Ceny zależą od rodzaju zajęć. Warsztaty tematyczne to 60 zł za 2 godz., cykliczne to około 220 zł za cykl czterech kolejnych cotygodniowych zajęć. Wszelkie informacje znajdują się na stronie Kids’ Kitchen lub na fanpage'u akademii na Facebooku. Można też zadzwonić pod numer tel. 502 308 740 lub wysłać maila na adres kontakt@kidskitchen.pl

  Kids' Kitchen mieści się w przy ulicy Żwirki i Wigury 19 w Katowicach.

   

  fot. mat. Kids' Kitchen

Strony

Kategoria: Warsztaty