Wygraj bilety do kina Helios

czwartek 21 lipca 2022
  • fot. mat. prasowe
    fot. mat. prasowe
Superman też ma psa - Krypto. Ramię w ramię zwalczają przestępczość w Metropolis. Pewnego dnia Superman zostaje uprowadzony. Czy jego pupilowi uda się go uratować? O tym przekonacie się w kinach Helios. Mamy dla Was bilety.

23 i 24 lipca na dużym ekranie w kinach Helios zagoszczą przedpremierowe seanse z konkursami „DC Liga Superpets” . Film będzie można obejrzeć m.in. w Dąbrowie Górniczej o godz. 10 i 12.30 (ul.Jana III Sobieskiego 6). Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójną wejściówkę na seans z konkursami „DC Liga Superpets” do kina Helios Dąbrowa Górnicza otrzyma osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako trzeci (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jakie zwierzaki wchodzą w skład „DC Ligi Superpets”?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz godziną i datą seansu, na który chcecie się wybrać) należy przesyłać od godz.13 w czwartek 21 lipca do godz. 10 w piątek 22 lipca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „DC Liga".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: W skład „DC Ligi Superpets” wchodzą: pies, świnka zwisobrzucha, żółw, wiewiórka.

Kategoria: Konkursy