„Bajeczna fiesta” z biedronką i pszczółką

wtorek 19 lipca 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Teatr Kultureska
    fot. archiwum zdjęć FB Teatr Kultureska
Kiedy: 
  • niedziela 24 lipca 2022
Przedstawienie pełne pięknej muzyki, ruchu i animacji to pomysł na ciekawie spędzone niedzielne popołudnie. W ramach Teatralnego Parkowania najmłodsi na scenie zobaczą rozśpiewane owady i jelonka – króla parkietu.

To już 5. edycja Teatralnego Parkowania w Tarnowskich Górach. Przez całe lato w okolicach Muszli w Parku Miejskim mali i duzi widzowie mogą oglądać spektakle teatralne.

Święto przyrody

24 lipca na scenie dzieci zobaczą przedstawienie „Bajeczna fiesta” Teatru Kultureska. To interaktywny spektakl, który uczy właściwych postaw wobec otaczającego nas świata. Mali widzowie wybiorą ekobohaterów, a także zobaczą jak zaczarować świat, by był czysty i ekologiczny. Biedronka Ilonka, pszczółka Julka – najbardziej rozśpiewane owady na łące oraz król tańca jelonek Bronek stworzą zespół The Jelonband. Wesoła zwierzęca kompania codziennie urządza Bajeczną Fiestę z okazji Święta Przyrody. A dlaczego codziennie? Bo codziennie powinniśmy urządzać święto naturze – dbając o nią i ciesząc się z jej piękna.

Spektakl „Bajeczna fiesta” będzie można zobaczyć 24 lipca o godz. 12 w Parku Miejskim w Tarnowskich Górach. Wstęp bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia