Wygraj bilety do kina Helios

środa 16 listopada 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kolejna odsłona Filmowych Poranków w kinach Helios zabierze Was do Pontypandy. Zobaczycie animowany serial „Strażak Sam, cz.3”. Nie zabraknie konkursów i zabaw z atrakcyjnymi nagrodami. Mamy dla Was zaproszenia do kina w Katowicach i Dąbrowie Górniczej.

20 listopada o godz. 10.30 w kinach Helios m.in. w Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego 6), w Katowicach (ul. Kościuszki 229) w ramach Filmowych Poranków najmłodsi zobaczą 6 wybranych odcinków animowanej serii „Strażak Sam, cz. 3”. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na „Strażak Sam, cz.3” do kina Helios Katowice lub Helios Dąbrowa Górnicza trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: pierwszy, dziesiąty i piętnasty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się komendant straży pożarnej z animowanego serialu „Strażak Sam”?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 15  w środę 16 listopada do godz. 9 w piątek 18 listopada na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Sam Katowice" lub „Sam Dąbrowa Górnicza” (w zależności od miasta, w którym chcecie obejrzeć film). Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Komendant straży pożarnej w bajce pt. "Strażak Sam" nazywa się Bazyli Steele.

Kategoria: Konkursy