Konkurs! Mamy dla Was bilety na Balonowy Show

wtorek 7 lutego 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
„Funny Balls Show” to przedstawienie, które zabierze dzieci i ich rodziców w podróż do zaczarowanej balonowej krainy, gdzie wszystko może się zdarzyć. Mamy dla Was bilety na to niesamowite wydarzenie.

Ponad 3 tys. balonów zgromadzonych w jednym miejscu, balonowe kostiumy, scenografia oraz dekoracje, a do tego zabawne przygody grupy przyjaciół i porywające piosenki - to wszystko składa się na niesamowite Balonowe Show, które odbędzie się m.in. 11 marca o godz.13 w Bytomskim Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1), 12 marca o godz. 13 w Pałacu Młodzieży w Katowicach (ul. Mikołowska 26), 15 marca o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury w Rudzie Śląskiej (ul. Niedurnego 69).

Podwójne wejściówki na „Funny Balls Show” w Bytomiu, w Katowicach lub w Rudzie Śląskiej otrzyma 6 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty, piętnasty, dwudziesty, dwudziesty piąty i trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się księżniczka, jedna z głównych bohaterek Balonowego Show?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu) należy przesłać od godz. 14 we wtorek 7 lutego do godz. 9 w piątek 17 lutego na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Balonowe Show”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Księżniczka, jedna z głównych bohaterek Balonowego Show ma na imię Szarlotta.

Kategoria: Konkursy