Konkurs! Do wygrania książka „Nasz azyl”

środa 8 marca 2023
  • fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
    fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
To piękna, wzruszająca i oparta na faktach historia. Mali czytelnicy poznają rodzinę Żabińskich, która opiekowała się warszawskim zoo w czasie II wojny światowej. Losy rodziny ukazane są z dziecięcej perspektywy – ich syna Rysia. Książkę możecie wygrać w naszym konkursie.

„Nasz azyl” to powieść Marty Józefczyk, która oparta jest na fragmentach życia prawdziwych bohaterów. Autorka podejmuje się trudnego tematu, jakim jest woja dla małego czytelnika. W swojej książce przedstawia ją z perspektywy dziecka. To historia domu, rodziny, zwierząt i przyjaciół. Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji.

Do wygrania w naszym konkursie mamy dwa egzemplarze książki „Nasz azyl”. Otrzymają je osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: piąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jakie wydawnictwo wydało książkę „Nasz azyl”?

Odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem telefonu) należy przesyłać od godz. 13 w środę 8 marca do godz. 10 w piątek 24 marca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Nasz azyl”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Książkę pt. "Nasz azyl" wydało wydawnictwo BIS.

Kategoria: Konkursy