Wygraj bilety na pokaz iluzji Adriana Mitoraja

piątek 2 czerwca 2023
  • fot. archiwum zdjęć FB Magic Mitoraj
    fot. archiwum zdjęć FB Magic Mitoraj
Magic Mitoraj wystąpi w Świętochłowicach. Publiczność zobaczy spektakularny pokaz magii z pogranicza dziecięcych marzeń. Do tego doskonała muzyka i gra aktorska. W naszym konkursie możecie wygrać podwójne bilety.

Podczas pokazu iluzji widzowie aktywnie uczestniczą w show. W programie m.in. taniec jedwabnej chusty, zanikanie i pojawianie się przedmiotów oraz wiele innych niesamowitych sztuczek. Pokaz iluzji będzie można zobaczyć 7 lipca o godz. 19 w w Młodzieżowym Domu Kultury (ul. Harcerska 1) w Świętochłowicach.  Więcej informacji znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na pokaz iluzji Magic Mitoraj w Świętochłowicach otrzymają 3 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty, dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Przez ile stalowych obręczy będzie przenikać ciało podczas pokazu iluzji Adriana Mitoraja?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu) należy przesłać od godz. 12 w piątek 2 czerwca do godz. 10 w poniedziałek 12 czerwca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Mitoraj”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Podczas występu ciało Adriana Mitoraja będzie przenikać przez 10 stalowych obręczy.

Kategoria: Konkursy