Wygraj bilety na koncert Spoko Loko

piątek 20 października 2023
  • 5 listopada zespół będzie gościć w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu (fot. archiwum zdjęć FB Spoko Loko)
    5 listopada zespół będzie gościć w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu (fot. archiwum zdjęć FB Spoko Loko)
Spoko Loko to popularny zespół, który zdobył serca najmłodszej publiczności swoimi zabawnymi i wesołymi piosenkami. Podczas ich występu dzieci aktywnie uczestniczą w koncercie. Mamy dla Was bilety na to niezwykły show.

Koncert łączy świetną muzykę z interaktywnymi elementami, zachęcającymi do śpiewania i tańczenia. Podczas show dzieci będą miały okazję poznać na żywo członków zespołu, którzy poprowadzą je w magiczną podróż przez świat dźwięków i rytmów. 5 listopada zespół będzie gościć w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu (ul. 3 Maja 91a). Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na koncert zespołu Spoko Loko w Zabrzu, otrzyma 5 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy, piąty, dziesiąty, dwudziesty, trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się nowy wokalista zespołu Spoko Loko?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu) należy przesłać od godz. 14 w piątek 20 października do godz. 10 w piątek 27 października na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Spoko Loko”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Nowy wykalista zespołu Spoko Loko to Mateusz.

Kategoria: Konkursy