Wygraj wejściówki na interaktywny koncert „Co się stało”

poniedziałek 4 grudnia 2023
  • Wydarzenie to interaktywny koncert, pełen ekspresji i zabawy (fot. mat. organizatora)
    Wydarzenie to interaktywny koncert, pełen ekspresji i zabawy (fot. mat. organizatora)
Koncert obejmuje różnorodne elementy angażujące najmłodszych uczestników, dzięki którym dzieci stają się częścią wydarzenia. Po muzycznej zabawie odbędą się warsztaty. W naszym konkursie możecie wygrać bilety na to wydarzenie.

Interaktywny koncert „Co się stało” to świetna chwila wytchnienia dla dzieci i rodziców w przedświątecznej gorączce przygotowań. Po koncercie odbędą się warsztaty, podczas których powstaną ozdoby świąteczne z papieru i kule dla ptaszków. Koncert odbędzie się 16 grudnia o godz. 11 w Starochorzowskim Domu Kultury (ul. Siemianowicka 59) w Chorzowie. Więcej przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na „Rodzinny Poranek Animacyjno – Muzyczny” w SDK trafią do dwóch osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się kino w Starochorzowskim Domu Kultury?

Na odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu) czekamy od godz. 11.30 w poniedziałek 4 grudnia do godz. 10 w piątek 8 grudnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Koncert SDK".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Kino w Starochorzowskim Domu Kultury nosi nazwę Frajda.

Kategoria: Konkursy