Wygraj książki z serii „Niepowstrzymani"

wtorek 12 grudnia 2023
  • "Niepowstrzymani" to seria książek o historii i przyszłości ludzkości (fot. mat. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    "Niepowstrzymani" to seria książek o historii i przyszłości ludzkości (fot. mat. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
„Niepowstrzymani” to seria bestsellerowych książek o historii i przyszłości ludzkości. Pięknie wydane tom 1. - „Jak przejęliśmy władzę nad światem” i tom 2. - „Dlaczego świat nie jest sprawiedliwy” są do wygrania w naszym konkursie.

Ta seria to prawdziwa intelektualna uczta. Zachwyci dzieci w wieku szkolnym, nastolatków, a także dorosłych. Harari otwiera czytelnikom głowy i sprawia, że zaczynamy inaczej spostrzegać otaczającą nas rzeczywistość. Co ważne, jest to przede wszystkim spójna, wciągająca i wspaniale opowiedziana historia. Więcej o książkach przeczytacie w naszej recenzji.

Do wygrania mamy 1. część serii pt. „Niepowstrzymani. Jak przejęliśmy władzę nad światem” i 2. część pt. „Niepowstrzymani. Dlaczego świat nie jest sprawiedliwy”. Otrzymają je osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy, dziesiąty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jakie wydawnictwo wydało serię książek „Niepowstrzymani"?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem telefonu) należy przesyłać od godz. 12 we wtorek 12 grudnia do godz. 12 w środę 20 grudnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Niepowstrzymani”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Serię książek z serii „Niepowstrzymani” wydało Wydawnictwo Literackie.

Kategoria: Konkursy