Konkurs! Możecie wygrać bilety do Funzeum

środa 6 marca 2024
  • Z okazji 2. urodzin przygotowano niespodziankę (fot. mat. Funzeum)
    Z okazji 2. urodzin przygotowano niespodziankę (fot. mat. Funzeum)
Funzeum obchodzi 2. urodziny! Z tej okazji przygotowano niespodziankę – 30 proc. zniżki na bilety online. Jeżeli macie ochotę na przygodę w bajkowej rzeczywistości, której źródłem są nowoczesne technologie oraz gra świateł i kolorów to zapraszamy do naszego konkursu. Mamy dla Was wejściówki.

Funzeum to nie tylko miejsce z eksponatami – to laboratorium kreatywności, gdzie każdy, bez względu na wiek, może stać się naukowym szaleńcem. Z okazji 2. urodzin Funzeum przygotowało coś specjalnego dla odwiedzających - 30 proc. zniżki na bilety online. Szczegóły promocji znajdziecie w naszym artykule. Funzeum mieści się w Europie Centralnej w Gliwicach (ul. Pszczyńska 315).

Podwójne wejściówki (ważne do 4 maja 2024) do Funzeum zdobędą 2 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jakie dwie wystawy stałe znajdują się w Funzeum?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesyłać od godz. 12 w środę 6 marca do godz. 12 w czwartek 14 marca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Funzeum".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: W Funzeum znajdziemy dwie wystawy stałe: wystawę światła i wystawę koloru.

Kategoria: Konkursy