Wygraj bilety na „Elkę”

czwartek 7 lipca 2016
Przejazd Kolejką Linową "Elka" to wielka frajda zarówno dla dzieci, jak i rodziców, dlatego zorganizowaliśmy dla Was bilety na bezpłatny przejazd w dwie strony, do wykorzystania do końca roku.

Dla dwóch osób, które zapiszą się do naszego newslettera oraz odpowiedzą prawidłowo na pytanie konkursowe, a ich maile trafią do naszej skrzynki jako 10. i 80., mamy podwójne bilety na przejazd w dwie strony Koleją Linową  „Elka" w chorzowskim Parku Śląskim. Bilety obowiązują do końca roku.

Pytanie: Jaka jest długość trasy chorzowskiej Kolejki Linowej „Elka"?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesyłać od piątku (8 lipca) od godz. 14.30 do piątku (15 lipca) do godz. 17 na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Elka".

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Według informacji z Parku Śląskiego, długość trasy Kolejki Linowej "Elka" wynosi 2200 metrów.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Dopilnujmy, by wakacje były dla dzieci czasem radości (fot. foter.com)

Lato i wakacje to dla najmłodszych czas wolności i zabawy. Niestety, to również czas, kiedy dzieci bardziej niż w innych porach roku narażone są na choroby i wypadki. Dlatego lekarze Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II w Katowicach opracowali  listę siedmiu najczęstszych wakacyjnych zagrożeń dla zdrowia dzieci.

Autorami listy są lekarze pracujący na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym GCZD, jednego z największych szpitali dziecięcych w Polsce. W przygotowanym zestawieniu zwracają uwagę, kiedy wizyta w szpitalu z chorym dzieckiem jest konieczna. - Czasem wystarczy wizyta u lekarza rodzinnego. Są jednak sytuacje, kiedy wizyta w szpitalu jest niezbędna - mówi Barbara Kunsdorf-Bochnia, kierownik SOR w GCZD.

Lista prezentuje się następująco:


 

7 wakacyjnych zagrożeń dla zdrowia dzieci