Wygraj bilety na koncert laureatów Międzynarodowego Konkursu Muzycznego!

środa 6 września 2017
  • Konkurs Muzyczny im. M. Spisaka organizowany jest przez Pałac Kultury Zagłębia, Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej oraz Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (fot. mat. prasowe)
    Konkurs Muzyczny im. Michała Spisaka organizowany jest przez Pałac Kultury Zagłębia, Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej oraz Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (fot. mat. prasowe)
W ramach cyklu „Gdy nie ma dzieci w domu…” zapraszamy Was do wzięcia udziału w koncercie laureatów XI Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. M. Spisaka. W konkursie macie szansę zdobyć podwójne zaproszenie.

Muzyczne zwieńczenie XI Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Michała Spisaka odbędzie się 23 września o godz. 18. Laureaci pierwszych miejsc w kategoriach skrzypce, altówka i obój zaprezentują się po raz ostatni na deskach Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia. Zwycięzcy wystąpią z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Zabrzańskiej pod batutą Sławomira Chrzanowskiego, wykonując wybrane przez siebie, konkursowe utwory. Więcej o koncercie przeczytacie tutaj.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten koncert. Otrzyma je osoba, która:

- zapisze się do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dwudziesty.

Pytanie: Podaj datę i miejsce urodzenia Michała Spisaka.

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 12 w czwartek 7 września, do godz. 12 w czwartek 14 września na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „koncert laureatów".

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Michał Spisak urodził się 14 września 1914 r. w Dąbrowie Górniczej.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Bardzo ważny jest odpowiedni pojemnik na drugie śniadanie i przekąski (fot. pixabay)

Przygotowując pociechę do szkoły staramy się o wszystkim pamiętać. Obok podręczników, zeszytów, przyborów szkolnych powinniśmy zadbać również o to, aby spakować dziecku coś pożywnego. Dietetyczka Anna Brończyk-Puzoń ma dla nas kilka propozycji na pyszne, kolorowe i zdrowe przekąski.

Zacznijmy od odpowiednich opakowań. Ich asortyment jest obszerny: od przezroczystych, po te kolorowe z ukochanymi bohaterami bajek naszych dzieci. Pozwólmy, aby wybór dokonał nasz uczeń. Tym sposobem będziemy mieli większą szanse, że przygotowane przez nas posiłki zostaną zjedzone z apetytem.

8 pomysłów na zdrowe przekąski szkolne