Wygraj jeden z trzech egzemplarzy Babcochy

środa 4 kwietnia 2018
  • Pojawienie się Babcochy w Grajdołku odmieni życie wielu jego mieszkańców (fot. Wydawnictwo Poradnia K)
    Pojawienie się Babcochy w Grajdołku odmieni życie wielu jego mieszkańców (fot. Wydawnictwo Poradnia K)
Ma wielki nos, mały koczek i walizkę pełną czarodziejskich mazideł. Ale nie jest taka jak inne czarownice - zamiast na miotle, podróżuje na gradowej chmurze. O jej przygodach będą mogli poczytać zwcięzcy naszego konkursu.
Babcocha potrafi wszystko: cofnąć czas, zamienić żołędzie w złote dukaty, a siebie – w muchę. Dzięki niej Bernadetta – dziewczynka z warkoczami – podróżuje na chmurze, dostaje królika z czekolady, wyje jak wilk i znajduje kogoś, kogo chciała znaleźć. Zmieniają się też inni mieszkańcy Grajdołka – sołtys, młynarz czy sprzedawca, w czym udział ma łobuzowate Orzechowe Licho (wyciągnięte przez Babcochę za ucho z orzecha). Więcej o jej przygodach przeczytacie wkrótce w naszej recenzji.
 
Dla naszych czytelników mamy 3 egzemplarze książki o niezwykłej czarownicy. Szanse na wygraną mają osoby, które:
- są zapisane do naszego newslettera (tutaj),
- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,
- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty i dwudziesty.

Pytanie: Jak nazywa się wioska, w której dzieje się akcja „Babcochy‟?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania) należy przesyłać od godz. 15 w środę 4 kwietnia do godz. 15 w piątek 6 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Babcocha”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Wioska, w której dzieje się akcja "Babcochy" nazywa się Grajdołek.

 

Kategoria: Konkursy