Wygraj wejściówki do kina Kosmos

czwartek 19 lipca 2018
  • „Traktorek Florek - nowe przygody” będzie wyświetlony w kinie Kosmos 23 lipca o godz. 10 (fot. mat. organizatora)
    „Traktorek Florek - nowe przygody” będzie wyświetlony w kinie Kosmos 23 lipca o godz. 10 (fot. mat. organizatora)
Tego, co było pierwsze jajko czy kura oraz jakie zwierzęta możemy spotkać na wsi dowiedzą się dzieci podczas spotkania w kinie Kosmos. Obejrzą też film „Traktorek Florek - nowe przygody”. Mamy dla Was wejściówki na to wydarzenie.

Traktorkowi przytrafia się straszny wypadek, z którego ocalało tylko jego serce – magiczna świeca zapłonowa. Aby mogło dalej pracować zostaje przeniesione do nowego, lśniącego samochodu. Niestety nie jest to już ten sam Florek. Choć nie będzie łatwo, jego przyjaciele postanawiają zrobić wszystko, by odzyskać „starego” ukochanego kompana. Na film „Traktorek Florek - nowe przygody” oraz warsztaty, zaprasza kino Kosmos wszystkie dzieci, które skończyły 6 lat. Spotkanie odbędzie się 23 lipca o godz. 10. A my zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest podwójna wejściówka na to wydarzenie. Więcej o filmowych wakacjach w kinie Kosmos przeczytacie w naszym artykule

Podwójną wejściówkę na seans otrzyma osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty.

Pytanie: Gdzie mieści się kino Kosmos? 

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 11 w czwartek 19 lipca do godz. 13 w piątek 20 lipca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Florek”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Odpowiedź: Kino Kosmos mieści się przy ul. Sokolskiej 66 w Katowicach.

Kategoria: Konkursy