Wygraj bilety na interaktywne show w Multikinie

poniedziałek 21 stycznia 2019
  • W konkursie można wygrać jedną z trzech podwójnych wejściówek na interaktywne show z Rybką MiniMini (fot. mat. organizatora)
    W konkursie można wygrać jedną z trzech podwójnych wejściówek na interaktywne show z Rybką MiniMini (fot. mat. organizatora)
Czy Wasze dzieci lubią Rybkę MiniMini? Jeżeli tak – zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na seans kina przyszłości - podczas seansu będzie można porozmawiać i pobawić się z Rybką MiniMini, a także pomóc jej z zrealizowaniu ważnego zadania.

Interaktywne show Rybki MiniMini to dotychczas nieznany rodzaj rozrywki, który bawiąc uczy. Widzowie mogą wpływać na to, co wydarzy się na ekranie, dzięki czemu każda przygoda jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Więcej przeczytacie w naszej zapowiedzi.

W naszym konkursie możecie wygrać podwójne wejściówki do Multikina. Interaktywną bajkę będzie można zobaczyć 26 stycznia o godz.11 w Katowicach i 27 stycznia o godz. 11 w Zabrzu.

Wejściówki zdobędą osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty.

Pytanie: Kiedy rozpoczął nadawanie kanał MiniMini?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 11 w poniedziałek 21 stycznia do godz. 11 w piątek 25 stycznia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Rybka”. W mailu podajcie koniecznie miasto, w którym chcecie zrealizować wejściówki (Katowice lub Zabrze).

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Kanał MiniMini rozpoczął nadawanie 20 grudnia 2003 roku.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Ferie w mieście, a może w górach? Obozy survivalowe, detektywistyczne, łyżwiarskie, snowboardowe, czy półkolonie taneczne, kulinarne, narciarskie lub z klockami LEGO? Propozycji jest wiele. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, oferty. Zobaczcie, jakie są termminy, koszty i wybierzcie takie, które będą najodpowiedniejsze dla Waszych pociech.

 

Ferie 2019 – najlepsze propozycje w regionie