Wygraj bilety do kina Helios

czwartek 21 marca 2019
  • Film "Strażak Sam" będzie można obejrzeć 24 marca w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej i Katowicach (fot. mat. organizatora)
    Film "Strażak Sam" będzie można obejrzeć 24 marca w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej i Katowicach (fot. mat. organizatora)
Jeżeli są wśród nas fani dzielnego Strażaka Sama - na pewno będą zadowoleni. W naszym konkursie możecie wygrać dwa podwójne zaproszenia na 11. część przygód Strażaka Sama do kin Helios w Dąbrowie Górniczej i Katowicach.

W niedzielę 24 marca o godz. 10.30 w kinach Helios w Dąbrowie Górniczej i Katowicach dzielny Strażak Sam znów będzie walczył z żywiołami, pomagał mieszkańcom miasteczka Pontypandy i rozbawiał dzieci. Dodatkowo w kinach odbędą się liczne atrakcje: w Dąbrowie Górniczej będzie można wziąć udział w grach i zabawach, a w Katowicach - spotkać się z prawdziwymi strażakami.

Podwójne zaproszenia na senas trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jakie bajki będzie można obejrzeć w ramach 11. części przygód Strażaka Sama w kinie Helios?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 10 w czwartek 21 marca do godz. 10 w piątek 22 marca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Sam-Katowice” lub "Sam-Dąbrowa Górnicza" w zależności od tego, w jakim mieście chcecie skorzystać z biletów.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Bajki, jakie będzie można obejrzeć w ramach 11. części Strażaka Sama to: "Uciekający ponton", "Żabia fantazja", 'Pada pada śnieg", 'Norman i wielki cyrk", 'Wio wio wiosłuj".

Kategoria: Konkursy