Wygraj bilety do kin Helios

wtorek 11 lutego 2020
  • Masza to jedna z ulubionych bohaterek kreskówek (fot. mat. kina Helios)
    Masza to jedna z ulubionych bohaterek kreskówek (fot. mat. kina Helios)
W niedzielę w kinach Helios w Katowicach i Dąbrowie Górniczej będziecie mogli obejrzeć film "Masza i Niedźwiedź cz.5". Dodatkowo przed seansem odbędą się zabawy i animacje dla dzieci. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie.

Najbliższy Poranek Filmowy z Maszą odbędzie się w niedzielę 16 lutego o godz. 10.30 w kinie Helios w Katowicach i Dąbrowie Górniczej. Więcej o najbliższym Poranku Filmowym przeczytajcie tutaj.

2 podwójne zaproszenia na seans w kinie Helios w Katowicach i 2 podwójne zaproszenia do kina Helios w Dąbrowie Górniczej, trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, piąty, dziesiąty i piętnasty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jaki zestaw bajek będzie można obejrzeć w ramach filmu "Masza i Niedźwiedź cz. 5" 16 lutego w kinach Helios?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 12 w środę 12 lutego do godz. 12 w piątek 14 lutego na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Masza-Katowice” lub "Masza-Dąbrowa" - w zależności od tego, w którym mieście chcecie skorzystać biletów.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: W kinach Helios będzie można obejrzeć bajki: „Hit sezonu", „Eliksir wzrostu", „Nowa miotła", „Wszyscy w domu", „Słodkie życie", „Uśmiech proszę" oraz „Niełatwo być dzieckiem”.

Kategoria: Konkursy