Wygraj bilety do kina Helios

wtorek 29 września 2020
„Tomek i Przyjaciele” to animowany serial dla dzieci, pełen niesamowitych przygód . Najbliższy Filmowy Poranek z Tomkiem odbędzie się w niedzielę 4 października w kinie Helios w Katowicach. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie.

Najnowsze przygody Tomka będzie można obejrzeć w kinie Helios w Katowicach (Galeria Libero, ul. Kościuszki 229) 4 października o godz. 10.30. Dodatkowo na małych widzów będą czekać gry i zabawy przed seansem. Więcej o Filmowym Poranku przeczytacie w naszej zapowiedzi

Podwójne zaproszenie na seans do katowickiego kina Helios trafi do dwóch osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Kto kieruje koleją na wyspie Sodor?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 14 we wtorek 29 września do godz. 10 w piątek 2 października na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Tomek”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Koleją na wyspie Sodor kieruje Gruby Zawiadowca.

Kategoria: Konkursy