Wygraj T-shirty Underworld!

poniedziałek 1 marca 2021
 • fot. mat. Underworld
  fot. mat. Underworld
 • fot. mat. Underworld
  fot. mat. Underworld
 • fot. mat. Underworld
  fot. mat. Underworld
 • fot. mat. Underworld
  fot. mat. Underworld
Tym razem do wygrania są u nas oryginalne koszulki najnowszej kolekcji marki Underworld! Niebanalne wzory, ekologiczne, miękkie nadruki, wysoka jakość materiału (100 proc. bawełny) i zero różu!

Najnowsza kolekcja dziecięcych T-shirtów polskiej marki Underworld to niebanalne, autorskie wzory, których nie znajdziecie w sieciówkach. Groźny wilk, motor, Joker, czacha z brodą czy gitarowy gryf - takiego rockowego klimatu nie znajdziecie nigdzie indziej. Nadruki na koszulkach wykonywane są ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu są miękke w dotyku, nie spierają się i można je swobodnie prasować. Materiał użyty do produkcji koszulek to najwyższej jakości uszlachetniona, czesana bawełna (100 proc. ring spun cotton). Informacje o marce, a także więcej wzorów znajdziecie na stronie.

Dziecięcą koszulkę, w wybranym rozmiarze i wzorze, wygrają dwie osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakronie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Dla jakiego przedziału wiekowego marka Underworld produkuje T-shirty dziecięce?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem tel.) należy przesłać od godz. 11.30 w poniedziałek 1 marca do godz. 10 w piątek 12 marca  na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Underworld".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Marka Underworld produkuje T-shirty dziecięce dla wieku 4-12 lat.

Kategoria: Konkursy