Zagadkowy Seans z Poduchą

wtorek 12 kwietnia 2022
Kiedy: 
  • sobota 23 kwietnia 2022
Gdzie: Katowice
Ma formę kinowej dobranocki. Dzieciaki mogą usiąść w wygodnym fotelu i przytulić się do swojego ulubionego pluszaka. Rodzice w tym czasie, w sali obok obejrzą film dla siebie. Po seansie odbędzie się wieczór zagadek.

To kolejna odsłona Seansu z Poduchą w Kinie Kosmos. Najmłodsi widzowie o godz. 17 pod opieką kinowego opiekuna usiądą w wygodnym fotelu z ulubionym przytulikiem i zobaczą na dużym ekranie „Nowe przygody dzieci z Bullerbyn”. W tym czasie rodzice (opiekunowie) obejrzą w sali obok „ C’mon C’mon” - kameralny, przepełniony czułością czarno-biały film Millsa. Jeśli dziecko uczestniczące w wydarzeniu jest młodsze niż 6 lat, na sali musi pozostawać pod opieką rodzica (opiekuna). Po seansie dzieciaki wezmą udział w wieczorze zagadek z kalamburami i innymi wyzwaniami. 

Seans z Poduchą odbędzie się 23 kwietnia o godz. 17 w Kinie Kosmos w Katowicach (ul. Sokolska 66). Na warsztaty (wieczór zagadek) obowiązują zapisy: kasa@kosmos.katowice.pl. W treści maila należy podać imiona i nazwiska opiekuna i dziecka oraz nazwę i termin warsztatów. Zapisy przyjmowane są do 22 kwietnia do godz. 21:00. Udział w warsztatach jest możliwy jedynie z ważnym biletem na film. Warunkiem udziału jest podpisanie zgody na udostępnianie wizerunku. Zapis na warsztaty nie jest jednoznaczny z rezerwacją miejsca na seans filmowy. Bilety są w cenie: 16 zł - „Nowe przygody dzieci z Bullerbyn”, 19 zł – „C’mon C’mon” można zakupić online.

Kategoria: Wydarzenia