LEGO i świetna zabawa na Dzień Dziecka

wtorek 17 maja 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 27 maja 2022 - sobota 28 maja 2022
Gdzie: Katowice
Nie macie pomysłu na prezent z okazji Dnia Dziecka? Szukacie czegoś wyjątkowego? Ta propozycja jest dla Was - nocowanie w 1000 Klocków. To fantastyczna zabawa, klocki LEGO i mnóstwo atrakcji.

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków to frajda dla niejednego fana LEGO. W jednym miejscu znajdują się klocki LEGO we wszystkich rozmiarach, od standardowych, przez LEGO Duplo, po ogromne LEGO Soft XXL. To również zabawa w piaskownicy pełnej kolorowych klocków, miasteczkiem LEGO City, LEGO Friends czy robotem LEGO Boost.

Nocowanie i zabawa

W święto najmłodszych nie zabraknie dodatkowych atrakcji: Ice cream bar, kolorowa piniata, wspólne skręcanie balonów oraz zabawy dzieci z różnych stron świata. Oczywiście w wolnej chwili będzie można bawić się kolorowymi klockami LEGO. Taka przygoda z pewnością na długo pozostanie w dziecięcych wspomnieniach.

„Klockowe Nocowanie” odbędzie się od godz.18 w piątek 27 maja do godz.9 w sobotę 28 maja. Cena nocowania to 90 zł – obejmuje kolację, śniadanie i wszystkie atrakcje. Obowiązują zapisy pod numerem 798 110 034. Ilość miejsc jest ograniczona.

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków mieści się przy ul. Zawiszy Czarnego 16A, Os. Tysiąclecia w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Wielkimi krokami zbliża się święto naszych pociech. To wyjątkowy dzień, który warto wcześniej zaplanować. Podpowiadamy, gdzie się wybrać, z jakich atrakcji skorzystać, a także - co kupić na prezent. Zobaczcie.

Dzień Dziecka 2022. Co kupić? Jak go spędzić?